Józefów: Piłkarski turniej dziewcząt i chłopców. Trwają zapisy

  • 31.12.2019, 06:00
  • ak
Józefów: Piłkarski turniej dziewcząt i chłopców. Trwają zapisy Fot. pixabay.com
Czwartek, 3 stycznia to ostatni dzień, w którym przyjmowane będą zapisy do Noworocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Józefowie.

W zawodach mogą brać udział zespoły złożone z uczniów klas I - III. Każda drużyna może się składać z maksymalnie 10 zawodników, ale na boisko wchodzić będą składy 5-osobowe.

Turniej zostanie rozegrany 9 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie. Głównym organizatorem piłkarskich zmagań jest Szkoła Podstawowa w Majdanie Nepryskim, którą wspierają MOK i Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Podaj dłoń" w Józefowie.

Więcej informacji w tej sprawie można znaleźć na stronie: www.ejozefow.pl albo telefonicznie pod numerem: 84 687 80 74. 

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe