Biłgoraj: Nagroda specjalna dla Katarzyny Sudoł z MDK

  • 27.12.2018, 10:00
  • ak
Biłgoraj: Nagroda specjalna dla Katarzyny Sudoł z MDK Fot. MDK Biłgoraj
Katarzyna Sudoł, 12-letni artystka z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zdobyła nagrodę specjalną w XVI. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży „Tęczowy Kalendarz”, który zorganizowano w Tychach. Jej koleżanki z Tęczowej Malarni zostały wyróżnione.

Na tegoroczny konkurs wpłynęło aż 2360 prac z 275 placówek z Polski, Serbii, Ukrainy, Bułgarii i Białorusi. Najpiękniejsze dzieła zostały wybrane do specjalnego kalendarza.

Znalazła się w nim m.in. praca 12-letniej Katarzyny Sudoł, która swój plastyczny talent szlifuje w MDK Biłgoraj pod okiem Anny Świcy prowadzącej w placówce Tęczową Malarnię.

Na konkursie w Tychach, udziałem w wystawie pokonkursowej wyróżnione zostały także inne biłgorajanki: 11-letnia Zofia Majcher i 18-letnia Marta Sołoducha.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe