Tragedia pod Starym Zamościem. Nie żyje 57-letni mężczyzna. Przygniótł go koń

  • 23.12.2018, 10:20
  • ak
Tragedia pod Starym Zamościem. Nie żyje 57-letni mężczyzna. Przygniótł go koń Fot. KMP Zamość
Policyjne postępowanie ma wskazać, co dokładnie doprowadziło do śmierci 57-letniego mieszkańca gminy Stary Zamość. Mężczyzna miał wypadek, gdy saniami woził drewno.

Do tragedii doszło w piątek (21 grudnia) podczas prac leśnych. 57-latek załadował drewno na sanie zaprzężone w konia. Wracał już z ładunkiem do domu.

– Z nieznanych na chwilę obecną przyczyn znalazł się poza saniami i został przygnieciony przez konia. Leżącego na śniegu 57-latka odnaleźli współpracownicy zaniepokojeni wydłużającym się czasem niepowrotu kolegi. Natychmiast powiadomili pogotowie ratunkowe, jednak 57-latka nie zdołano uratować – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Policja swoje czynności na miejscu wypadku prowadziła pod nadzorem prokuratora, który zlecił sekcję zwłok 57-latka.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe