Hrubieszów: Lodowisko na deptaku oficjalnie otwarte

  • 23.12.2018, 15:18 (aktualizacja 27.12.2018, 06:53)
  • ak
Hrubieszów: Lodowisko na deptaku oficjalnie otwarte Fot. HOSiR
W piątkowe (21 grudnia) popołudnie na deptaku w Hrubieszowie zostało otwarte sztuczne lodowisko.

Pierwszą osobą, która na łyżwach przetestowała lodową taflę była burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska. Swoich sił na ślizgawce spróbowali też jej zastępca Paweł Wojciechowski i przewodnicząca Rady Miasta Anna Naja. 

W dniu otwarcia lodowisko było udostępnione za darmo. Ale wejścia na nie mają kosztować 5 złotych razem z wypożyczeniem sprzętu.

Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma do dyspozycji około 100 par łyżew dla dzieci kobiet i mężczyzn. Można z nich korzystać w godzinach otwarcia lodowiska czyli od 9 do 20. W wigilię na łyżwach będzie jednak można jeździć tylko do godz. 13, a w pierwszy dzień świąt obiekt będzie zamknięty.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe