Tomaszów Lubelski: Mikołajkowy zawrót głowy w ZS nr 3

  • 24.12.2018, 12:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Mikołajkowy zawrót głowy w ZS nr 3 Fot. ZS nr 3 im. Macieja Rataja w Tomaszowie Lubelskim
To świetna inicjatywa, a jej efekty są znakomite. Młodzież Zespołu Szkół nr 3 im. Macieja Raja w Tomaszowie Lubelskim włączyła się w akcję "Mikołajkowy zawrót głowy".

Na przełomie listopada i grudnia w szkole zorganizowana została zbiórka zabawek, gier planszowych i książek, a także pieniędzy (w sumie zgromadzono 2850 zł). Za gotówkę kupione zostały dodatkowe prezenty i wszystko to trafiło do dzieci z oddziału hematologii, onkologii i transplantologii w Lublinie.

Koordynatorami akcji na terenie szkoły były Elżbieta Kapuśniak i Alina Dziura, a przy zakupie zabawek i gier edukacyjnych dla małych pacjentów wspierała je Marta Ożga.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe