Tyszowce: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę - finał akcji

  • 20.12.2018, 10:00
  • ak
Tyszowce: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę - finał akcji Fot. pixabay.com
We wtorek, 18 grudnia w Tyszowcach zakończyła się tegoroczna zbiórka darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

W czasie całej zbiórki udało się zgromadzić blisko 130 kilogramów różnych produktów. To przede wszystkim żywność, np. mąka, ryż, cukier, makarony i konserwy, ale są też książki, zabawki, słodycze i obuwie. Wszystko to trafiło już do ośrodka pomocy społecznej, zostało podzielone i popakowane, by jeszcze przed świętami trafiło do najbardziej potrzebujących, ok. 20 dzieci z 11 rodzin.

W tegoroczną akcję w gminie Tyszowce włączyły się dzieci z miejscowego przedszkola oraz uczniowie szkół podstawowych z Czartowczyka, Przewala, Perespy i Kazimierówki.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe