Hrubieszów: Uczennice ZS nr 3 wśród najlepszych w wojwództwie

  • 22.12.2018, 12:00
  • ak
Hrubieszów: Uczennice ZS nr 3 wśród najlepszych w wojwództwie Fot. ZS nr 3 Hrubieszów
Sukces uczennic Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie. Znalazły się w pierwszej dziesiątce uczestników okręgowego etapu Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.

Olimpiada jest organizowana przez Uniwersytet Warszawski pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Etap okręgowy odbył się na wydziale politologii UMCS w Lublinie. Wzięło w nim udział 95 spośród ponad 340 uczniów szkół na Lubelszczyźnie. W wyniku zmagań wyłoniono 10 najlepszych osób w województwie, które w marcu będą reprezentować nasz region na etapie ogólnopolskim w Warszawie.

W dziesiątce najlepszych znalazły się trzy uczennice ZS nr 3 w Hrubieszowie: Julia Bartko, Kinga Wróblewska i Aleksandra Olszak.

Koordynatorem olimpiady w hrubieszowskiej szkole była Joanna Nieradko, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i informatyki.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe