Tomaszów Lubelski: Olimpijskie awanse humanistów z Bartosza

  • 22.12.2018, 10:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Olimpijskie awanse humanistów z Bartosza Fot. pixabay.com
Trójka uczniów Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim awansowała do okręgowych etapów olimpiad przedmiotowych.

Eliminacje humanistycznych konkursów odbyły się na przełomie listopada i grudnia. Już wiadomo, kto zapewnił sobie awans do kolejnych etapów.

W Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym weźmie udział trzecioklasistka Izabela Lis, której opiekunem jest Dariusz Skroban. W eliminacjach okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie będą uczestniczyć  Damian Kiszczuk, uczeń klasy pierwszej (opiekun Tomasz Mikszyc) i Katarzyna Żmuda z klasy III (op. Dariusz Skroban).

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe