Zamość: Kolędowy czas u Namysłowiaków - zaproszenie na koncert

  • 20.12.2018, 07:10
  • ak
Zamość: Kolędowy czas u Namysłowiaków - zaproszenie na koncert
Kolędy, pastorałki i utwory o tematyce bożonarodzeniowej złożą się na koncert, który jutro (piątek, 21 grudnia) odbędzie się w siedzibie Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

Przed publicznością w programie "Kolędowy czas" zaprezentuje się Orkiestra Kameralna Symfoników Zamojskich, a także soliści - wokaliści: Elżbieta Kozyra, Barbara Rabiega, Dariusz Sobczak i Tomasz Nadolski. Całość poprowadzi Piotr Redeł.

Koncert ma się rozpocząć o godz. 19. Bilety w cenie 20/30 złotych są do nabycia w siedzibie zamojskiej orkiestry oraz na stronie internetowej www.namyslowiacy.pl.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe