Stok narciarski w Jacni już działa

  • 19.12.2018, 10:00 (aktualizacja 20.12.2018, 06:06)
  • ak
Stok narciarski w Jacni już działa Fot. jacnia.pl
Oficjalne otwarcie sezonu odbyło się w sobotę (15 grudnia). Od weekendu można już śmigać na nartach w Jacni (gm. Adamów). Stacja narciarska będzie czynna również w okresie świątecznym.

Na początek otwarto tylko jedną, najkrótszą trasę do nauki jazdy, ale w międzyczasie śniegu dopadało, trwa też sztuczne naśnieżanie, a warunki są podobno dobre. Dlatego od poniedziałku do piątku na narty do Jacni można się już wybierać popołudniami. Wyciąg ma pracować w godz. 16-21.

Stacja na dobre otworzy się dla narciarzy i snowbordzistów w kolejny weekend. W sobotę (22 grudnia) ma być czynna od 9 do 21, w niedzielę do 20, a w wigilijny poniedziałek do 14.

W pierwszy dzień świąt wyciągi będą nieczynne, ale już w drugi i kolejne dni (26-29 grudnia) można śmigać od 9 do 21. Natomiast w Sylwestra stok będzie czekał na narciarzy aż do godz. 1.30 w nocy. W Nowy Rok ma być otwarty między godz. 14 a 21.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe