Paweł Puszkarski - jak połączyć pracę i wielką miłość …do piłki

  • 23.12.2018, 08:00
  • Katarzyna Figura, rzecznik prasowy 32 WOG
Paweł Puszkarski - jak połączyć pracę i wielką miłość …do piłki Fot. Kazimierz Chmiel
Paweł Puszkarski to młody, sympatyczny i bardzo ambitny człowiek. Wrócił do Zamościa, żeby rozsławiać nasze miasto i grać na dobre imię MKS Padwa Zamość.

Piłka to jego pasja wyssana z mlekiem matki. Przygodę z boiskiem zaczął już w szkole podstawowej. Od początku związany był z MKS Padwa Zamość. Po maturze wyjechał do Warszawy na studia. Nie zapomniał o piłce i nie zrezygnował z grania. Trafił do AZS Uniwersytetu Warszawskiego. Po studiach przeniósł się do Przemyśla, gdzie grał w SRS Czuwaj Przemyśl.

Ponieważ życie jest pełne niespodzianek i MKS Padwa Zamość odniósł sukces trafiając do I Ligi, zarząd klubu zdecydował ściągnąć Pawła Puszkarskiego z Przemyśla do Zamościa. Tym sposobem w sierpniu 2018 roku, po długiej rozłące Paweł wrócił do swojego rodzinnego Zamościa i rodzimego klubu.

Paweł ukończył studia w zakresie zarządzania. Los jednak chciał, że podjął pracę w 32 Wojskowym Oddziale Gospodarczym, gdzie pracuje jako starszy referent. Jest bardzo zadowolony, że tu trafił. Praca w WOG-u nie koliduje z treningami i meczami, co dla Pawła jest najważniejsze. Sport bowiem to jego miłość, jego życie.

Trenuje 2 godziny dziennie, żeby utrzymać formę i doskonalić taktyczne elementy gry. Jego marzeniem jest utrzymanie się z zespołem w I lidze. Na pytanie przed czym czuje największy strach, odpowiada bezzwłocznie: „najbardziej boję się, że zawiedziemy kibiców”.

Nie pozostaje więc nic innego jak życzyć Pawłowi powodzenia, ogromnej wiary w siebie, w drużynę MKS Padwa Zamość i w kibiców, którzy przecież są ze swoją drużyną na dobre i złe. 

Żeby połączyć pracę i pasję trzeba przede wszystkim kochać to co się robi i mieć wielkie szczęście, żeby trafić na szefa, który docenia ludzi ambitnych, kreatywnych i pracowitych

Katarzyna Figura, rzecznik prasowy 32 WOG

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe