Świąteczna Kronika Tygodnia z kalendarzem na 2019 rok już gotowa

  • 17.12.2018, 20:00
  • Kronika Tygodnia
Świąteczna Kronika Tygodnia z kalendarzem na 2019 rok już gotowa
Długo pracowaliśmy nad tym wydaniem. Już jest gotowe. Od wtorku możecie kupować świąteczny numer Kroniki Tygodnia. Poza specjalnymi tematami znajdziecie w tym wydaniu także przepiękny kalendarz na 2019 rok. O czym będzie można poczytać?

>>>> Zamojskie gospodynie gorączkowo przygotowują się do świąt. Pracy i zamieszania przy tym jest ponad siły. Być może niejedna z przemęczonych pań zamarzyła o wsparciu służby domowej. Takich kobiet było dawniej wiele. Warto o ich losie przypomnieć.

>>>> Stanisław Majewski, który jakiś czas temu wprowadził się do ordynackiego Zwierzyńca, sprawiał wrażenie przedsiębiorczego. Otaczał się pięknymi kobietami. Przedstawiał się jako inżynier – właściciel fabryki konserw, wręczając wytworne blankiety wizytowe zaopatrzone szeregiem medali.

>>>> Na święta Bożego Narodzenia w rodzinie Kostrzewskich w Wasylowie zawsze królował piernik na miodzie. Zygmunt zajadał się nim z braćmi: Heniem i Kazikiem. Ojciec Franciszek pod ręką miał miodówkę. Pszczołami Kostrzewscy zajmują się już od trzech pokoleń.

>>>> Trwa proces beatyfikacyjny ks. Błażeja Nowosada, który w czasie II wojny światowej ukrywał Polaków i Żydów. Za swą działalność kapłan został bestialsko zamordowany przez ukraińskich oprawców. Zginął, bo nie chciał opuścić swoich parafian.

>>>> Jako modelka otarła się o anoreksję... A od dziecka kocha jedzenie – jego smaki, zapachy i wygląd. Obecnie fotografuje potrawy, wypieki i różne przysmaki na całym świecie i opowiada o nich internautom. Pozjacie historię Alex Grzeszczuk z Hrubieszowa.

>>>> Żywot piłkarza poczciwego, czyli Karol Dywański z Omegi Stary Zamość jakiego nie znacie... 

>>>> Mamy dla Was bilety na wielkie operetkowe koncerty i spektakle teatralne. Możecie je zdobyć dla siebie albo jako bilet pod choinkę dla bliskiej osoby.

To jedynie niewielki ułamek tematów, które poruszamy w tym numerze. Więcej w wydaniu papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik
czytelnik 18.12.2018, 11:50
chociaż piszcie rzetelnie a nie bzdury jak co roku w tym okresie

Pozostałe