Sylwester w kinie? Czemu nie? Co proponuje CKF Stylowy?

  • 17.12.2018, 13:00
  • Materiał nadesłany
Sylwester w kinie? Czemu nie? Co proponuje CKF Stylowy?
Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu serdecznie zaprasza na Wieczór Sylwestrowy w Kinie 31 grudnia 2018. W programie: konkurs z nagrodami oraz projekcja dwóch przebojowych komedii: „Teraz albo nigdy” i „Pech to nie grzech”. W przerwie pomiędzy seansami toast noworoczny.

„Teraz albo nigdy” to przebojowa komedia o kobiecie, która dostaje od życia szansę, by pójść na całość i dostać się na szczyt! Film twórców takich hitów jak „Pokojówka na Manhattanie” i „50 pierwszych randek”. W roli głównej Jennifer Lopez.

„Pech to nie grzech” – najnowsza komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego to pełna gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy. W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz Marię Dębską.

Początek maratonu filmowego o godz. 19.30. Bilety wstępu (39 zł) nie podlegają rezerwacji, można je nabyć w sprzedaży internetowej (www.stylowy.net) lub w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe