Hrubieszów: Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Policja zaprasza na debatę

  • 17.12.2018, 07:30
  • ak
Hrubieszów: Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Policja zaprasza na debatę Fot. policja.pl
Na czwartek, 20 grudnia w Hrubieszowie zaplanowana została debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu. Organizuje ją Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie. Spotkanie w sali konferencyjnej starostwa jest otwarte dla wszystkich, początek o godz. 13.

– Debata będzie poświęcona tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako narzędzia stworzonego dla społeczeństwa i pozwalającego przekazywać informację o zagrożeniach występujących w okolicy – zapowiada Edyta Krystkowiak, rzeczniczka KPP Hrubieszów i zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe