Opłatkowe spotkanie w Telatynie

  • 16.12.2018, 14:00
  • ak
Opłatkowe spotkanie w Telatynie Fot. pixabay.com
Będą kolędy, świąteczne życzenia i dzielenie się opłatkiem, a także poczęstunek. Wigilijne spotkanie dla mieszkańców gminy Telatyn zaplanowano na nadchodzący czwartek, 20 grudnia.

Bożonarodzeniowe spotkanie ma się odbyć na placu przy Urzędzie Gminy Telatyn. Organizują je wójt, wspólnie z członkiniami Kół Gospodyń Wiejskich oraz szkołami w Telatynie i Poturzynie. Wigilia ma się rozpocząć o godz. 12. Wziąć w niej może udział każdy.

W programie m.in. dzielenie się opłatkiem, spotkanie ze św. Mikołajem, wspólne śpiewanie kolęd, część artystyczna, loteria świąteczna oraz poczęstunek wigilijny.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe