Najpiękniejsze kartki świąteczne gminy Zamość (WYNIKI KONKURSU)

  • 14.12.2018, 13:43
  • ak
Najpiękniejsze kartki świąteczne gminy Zamość (WYNIKI KONKURSU) Fot. Organizatorzy
Wybrać najpiękniejsze kartki spośród blisko 600, jeśli każda jest autorska, wyjątkowa i wykonana z największą pieczołowitością nie jest łatwo. Ale udało się i wyłoniono autorów najciekawszych prac zgłoszonych do dorocznego, bożonarodzeniowego konkursu gminy Zamość. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w środę, 12 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem.

Komisja konkursowa oceniła w tym roku dokładnie 588 projektów kart świątecznych. Spośród nich wybrała pięć najpiękniejszych i to one stały się oficjalnymi pocztówkami samorządu.

Te najciekawsze kartki stworzyli: Magdalena Pyś ze szkoły w Pniówku, Oliwia Bzówka ze szkoły w Płoskiem, Maja Hojda ze szkoły w Borowinie Sitanieckiej, Julia Małyszko ze szkoły w Kalinowicach oraz Szymon Artymiak ze szkoły w Wólce Wieprzeckiej.

Jurorzy przyznali również kilkanaście wyróżnień specjalnych. ich laureatami zostali: Zuzanna Małysz, Natalia Kozyra (SP w Mokrem), Paulina Kobryń (SP w Wysokiem), Dominika Koziej (ZSPiP w Kalinowicach), Mateusz Cioś, Anna Dudzicz, Joanna Duda, Oliwia Duda (SP w Płoskiem), Julia Rybak, Joanna Rycyk (SP w Wólce Wieprzeckiej), Oliwia Socha (SP w Zawadzie), Patrycja Dziduch (SP w Żdanowie) oraz Monika Pawelec z Sitańca Wolicy.

Wyróżnienia otrzymało też kilkudziesięciu młodszych i starszych twórców. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe