Zamość: Martwa natura w kadrze. Zaproszenie na wernisaż w ZDK

  • 16.12.2018, 12:00
  • ak
Zamość: Martwa natura w kadrze. Zaproszenie na wernisaż w ZDK
Z pozoru zwykłe przedmioty mogą nabierać szczególnego wymiaru. Tak dzieje się w sztuce, kiedy codzienność zostaje przefiltrowana przez wizję artysty. Nie wierzycie? Przekonacie się o tym, wybierając się na nową wystawę do Zamojskiego Domu Kultury.

Od środy (19 grudnia) prezentowana tam będzie ekspozycja zatytułowana "Martwa natura". Składają się na nią zdjęcia wykonane przez członków Zamojskiej Grupy Fotograficznej. 

Swoje prace na wystawie pokażą: Tadeusz Adamczuk, Aleksandra Baranowicz, Agnieszka Bekier, Mirosław Chmiel, Michał Fandysz, Agnieszka Jakubowska, Anna Jakubowska, Janusz Kapecki, Stanisław Orłowski, Alina Ustasz, Tomasz Rybczyński, Katarzyna Sachajko, Elżbieta Szczuk, Waldemar Siatka, Mirosław Teterycz.

Wernisaż rozpocznie się w ZDK o godz. 17.30.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe