Hrubieszów: Policjanci i nauczyciele będą współpracować

  • 13.12.2018, 12:00
  • ak
Hrubieszów: Policjanci i nauczyciele będą współpracować Fot. KPP Hrubieszów
Policjanci z Hrubieszowa pomogą nauczycielom z Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w prowadzeniu zajęć w klasach mundurowych. Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane w środę (12 grudnia).

Umowę o współpracy między komendą a szkołą podpisali Dariusz Szadkowski, dyrektor ZS nr i mł. insp. Grzegorz Pietrasiak, komendant hrubieszowskiej policji. 

– Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie zobowiązali się przede wszystkim do udzielenia stosownej pomocy merytorycznej w procesie edukacyjnym uczniów, mającej na celu przekazanie młodym ludziom fachowej wiedzy z zakresu specyfiki pracy policji – wyjaśnia Edyta Krystkowiak, rzeczniczka KPP w Hrubieszowie.

Wcześniej podobne porozumienia dyrekcja ZS nr 3 zawarła również z innymi formacjami mundurowymi. Dzięki temu w uczniowie klas będą mieli okazję uczyć się od specjalistów., m.in. podczas zajęć z instruktorami w terenie.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
L4
L4 19.12.2018, 16:03
Chyba w kwestii L4

Pozostałe