Gm. Werbkowice: Władysława Gradziuk z Honiatycz skończyła 100 lat

  • 12.12.2018, 08:18 (aktualizacja 12.12.2018, 09:45)
  • ak
Gm. Werbkowice: Władysława Gradziuk z Honiatycz skończyła 100 lat Fot. UG Werbkowice
Było mnóstwo gości, wiele serdecznych życzeń i prezenty. Stanisława Gradziuk z Honiatycz (gm. Werbkowice) świętowała w niedzielę (9 grudnia) swoje setne urodziny.

Dostojna jubilatka urodziła się w 1918 roku w Śniatyczach. Jest mamą pięciorga dorosłych już dzieci, trzech córek i dwóch synów, doczekała się również 11 wnuków i 16 prawnuków.

Przez całe życie pani Władysława mieszkała w Honiatyczach, gdzie wspólnie z mężem prowadziła gospodarstwo rolne. Wdową została w 1982 roku. Zawsze mogła liczyć na pomoc swoich dzieci, a od trzech lat mieszka u córki w Werbkowicach. Mimo sędziwego wieku cieszy się dobrym zdrowiem.

Podczas urodzin jubilatka przyjmowała życzenia od swoich najbliższych, ale wśród gości uroczystości była też wójt Werbkowic Agnieszka Skubis-Rafalska, zastępca kierownika USC Krystyna Łuszczak oraz Lidia Siwak i Jacek Mielniczuk z placówki KRUS w Hrubieszowie. 

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe