Zosin: Ukrainiec wiózł do Polski... lufę karabinu

  • 11.12.2018, 12:42 (aktualizacja 11.12.2018, 12:46)
  • ak
Zosin: Ukrainiec wiózł do Polski... lufę karabinu Fot. Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
Kiedy wjechał na granicę, mówił, że wiezie jedynie trochę papierosów, o broni nie wspomniał, ale celnicy z Zosina w mercedesie Ukraińca znaleźli lufę karabinu maszynowego.

Cudzoziemiec wjeżdżał do Polski w niedzielę (8 grudnia). Zapewnił, że niczego niewłaściwego ze sobą nie ma, ale funkcjonariusze celni postanowili dokładnie przejrzeć jego auto. Na lufę karabinu maszynowego natknęli się kontrolując bagaż Ukraińca. Element broni był ukryty w podwójnym dnie torby.

Mężczyzna nie miał żadnych dokumentów zezwalających na przewóz broni przez granicę ani dokumentów pozwalających na ustalenie jej tożsamości. Zapewniał, że że przesyłkę otrzymał od nieznanej mu osoby i miał dostarczyć do Holandii. Zarzekał się, że nie wiedział, co jest w pakunku.

Został przekazany straży granicznej, która teraz dalsze postępowanie w tej sprawie. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lach
lach 18.12.2018, 20:15
Pracować on może zamierzał w kraju Lachów
Johny
Johny 13.12.2018, 09:43
I co dalej?z tym kimś co nie wiedział biedak co wiezie...

Pozostałe