Biłgoraj: Nagroda dla BCK za promocję niezależnego kina

  • 12.12.2018, 15:00 (aktualizacja 13.12.2018, 09:52)
  • ak
Biłgoraj: Nagroda dla BCK za promocję niezależnego kina Fot. Biłgorajskie Centrum Kultury
Biłgorajskie Centrum Kultury jest jedną z dwóch placówek tego typu w Polsce, które w tym roku wyróżniono za organizację pokazów i promocję Festiwalu "Grand Off. Najlepsze Niezależne Filmy Świata". Statuetkę odebrał Andrzej Klucha, instruktor BCK.

Gala festiwalu odbyła się w warszawskim Teatrze Syrena. Była podsumowaniem tegorocznych działań w ramach Festiwalu Grand Off, najważniejszej w Polsce i jednej z ważniejszych na świecie inicjatyw promujących kino niezależne.

Najlepsze takie off-owe filmy z całego świata trafiają do Biłgoraja już od czterech lat, m.in. dzięki zaangażowaniu i staraniom Andrzeja Kluchy, który jest pomysłodawcą i głównym  organizatorem imprezy w BCK. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe