Genesis Stomatologia i Medycyna

  • 11.12.2018, 11:56
  • bw
Genesis Stomatologia i Medycyna
Genesis Stomatologia i Medycyna została założona przez dra n. med. Janusza Gocha w latach 90. i sukcesywnie była rozbudowywana. Obecnie Genesis posiada dziewięć gabinetów stomatologicznych w dwóch placówkach: w Biłgoraju i Janowie Lubelskim oraz specjalistyczny oddział chirurgii jednego dnia wraz z salą operacyjną i salami chorych.

Podstawową działalnością firmy jest stomatologia, w tym: implantologia, chirurgia stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, stomatologia estetyczna i dziecięca. Pozostałe działy medycyny to ortopedia, urologia i chirurgia ogólna.

Głównym celem Genesis jest dbałość o pacjenta poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji lekarzy oraz przez rozwijanie współpracy z zagranicznymi ośrodkami medycznymi i naukowymi na całym świecie. Między innymi: Straumann Instytut czy Uniwersytetem w Bernie. Genesis dysponuje sprzętem medycznym światowej klasy, w tym tomografem komputerowym, skanerem wewnątrz-ustnym czy zaawansowanymi mikroskopami co daje możliwość doskonałego diagnozowania i leczenia. Klinika posiada także cyfrową pracownię protetyczną wyposażoną w zaawansowany system natychmiastowej odbudowy protetycznej.

 – Bardzo ważnym aspektem działalności Genesis jest chirurgia "jednego dnia". Jest to pierwszy prywatny szpital w regionie, w którym dzięki zaawansowanym technologiom medycznym wykonuje minimalnie inwazyjne zaawansowane zabiegi z zakresu medycyny i chirurgii szczękowej. Dzięki zapleczu szpitalnemu leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym dostępne jest dla wszystkich pacjentów, szczególnie tych z dentofobią, a dla osób niepełnosprawnych bezpłatnie w ramach NFZ – podkreśla dr n. med. Janusz Goch, właściciel.

Spełniając najwyższe standardy, Genesis zostało włączone do międzynarodowego programu "Clinic of Exelence" jako jedna z dwudziestu klinik na świecie obok takich miast na świecie jak Tokio, Nowy Jork czy Berlin. Program jest prowadzony pod patronatem Straumann Instytut z siedzibą w Bazylei w celu wspólnej działalności badawczo-naukowej. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe