Agromarket Jaryszki

  • 11.12.2018, 11:39
  • bw
Agromarket Jaryszki
Firma Agromarket Jaryszki Sp. z o.o. działa w Zamościu od wielu lat. Od 2010 roku jej siedziba mieści się w budynku przy ul. Szczebrzeskiej 19.

Rozwija się dynamicznie, czego efektem było stworzenie oddziału firmy w Lublinie. Funkcjonuje on przy ul. Abramowickiej 37B od 2015 r. 

Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie 12 osób, spośród których zdecydowana większość jest związana z firmą od początków jej działalności. Na czele firmy stoi jej założyciel Mirosław Belina, który pełni funkcję dyrektora zarządzającego.

Początki działalności Agromarket Jaryszki to sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych. Od lat firma rozwija współpracę z liczącymi się na rynku dostawcami z Polski i z zagranicy. Agromarket jest autoryzowanym dealerem znanej i popularnej marki ciągników Zetor oraz firm Unia Machines i Kverneland. 

Dynamiczne zmiany rynku oraz ciągle wzrastające potrzeby klientów powodują iż nowoczesna działalność musi zmierzać w kierunku kompleksowej obsługi osób prowadzących gospodarstwa rolne. Profesjonalne doradztwo, niezawodna obsługa serwisowa, dostępność części zamiennych są obecnie dla klienta najważniejsze. W kierunku rozwoju tych obszarów działalności podąża Agromarket Jaryszki.

 – Największym naszym kapitałem jest grono wiernych klientów. Lata rzetelnej i uczciwej pracy doprowadziły do zbudowania i umocnienia trwałej pozycji na lokalnym rynku. W gablotach firmy nie brakuje wyróżnień przyznanych przez różne organizacje oraz firmy produkcyjne, ale niezmiennie największą nagrodą pozostaje dla nas sympatia oraz uznanie ze strony klientów – podkreśla Mirosław Belina.

Agromarket Jaryszki od początku swego istnienia aktywnie odpowiada na potrzeby lokalne. Firma udziela wsparcia organizacjom charytatywnym, a w 2018 r. została także jednym ze sponsorów MKS Padwa Zamość. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe