Nauka Jazdy Turbo Zamość

  • 11.12.2018, 11:34
  • bw
Nauka Jazdy Turbo Zamość
Ośrodek Szkolenia Kierowców Turbo Zamość powstał w marcu 2018 roku z inicjatywy dwóch instruktorów Dariusza Gawłowskiego i Krzysztofa Kimaka. Siedziba Nauki Jazdy Turbo znajduje się na ulicy Solnej 7 w Zamościu. Nauka Jazdy Turbo oferuje w atrakcyjnych cenach szkolenia na kategorię B.

Pomysł na otwarcie nowej szkoły nauki jazdy zrodził się z pasji dwóch instruktorów: Krzysztofa Kimaka i Dariusza Gawłowskiego, którzy postanowili otworzyć szkołę, która przygotuje kursantów na bezproblemowe zdanie egzaminu za 1 razem.  Instruktorzy nie tylko uczą kursantów techniki jazdy i znajomości przepisów, ale też tego, by po otrzymaniu upragnionego prawa jazdy kierowcy nie zapominali o tym, że trzeba być przygotowanym na każdą sytuację na drodze.

- Zdecydowaliśmy się rozpocząć działalność w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców kat.B, gdyż mamy ogromne doświadczenie i wiemy jak przygotować aby egzamin by był miłym wspomnieniem, a nie przykrym doświadczeniem, a świeżo upieczony kierowca wiedział, jak reagować na drodze - podkreśla Krzysztof Kimak były wieloletni egzaminator Word Zamość instruktor i współzałożyciel OSK Turbo. 

Ogromnym atutem Nauki Jazdy Turbo jest kadra świetnych instruktorów.Wysoka zdawalność to zasługa nie tylko nasza ale całej kadry instruktorów którzy SA mega doświadczeni jak i wspaniałych kursantów chcących zdać egzamin za pierwszym razem i z tej okazji chcemy życzyć im szerokiej drogi jak i złożyć życzenia wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. 

- Zaskoczyło nas to, że już od początku nasze działalności cieszymy się tak dużym zaufaniem ludzi, którzy nas wybierają.  Chcemy, aby świetna atmosfera i życzliwość jaka jest w szkole zachęcała do wyboru naszej oferty przez jeszcze więcej osób - mówi Dariusz Gawłowski. 

 

Najlepszym dowodem jakości przeprowadzanych kursów jest wysoka zdawalność kursantów. Do października 2018 roku zdawalność egzaminów praktycznych na kategorię B. to blisko 70 procent, co jest ogromnym sukcesem nowej szkoły jazdy.  co jest wynikiem rewelacyjnym.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe