Bezpieczni na drodze. Wyniki konkursu WORD

  • 11.12.2018, 16:03
  • bw
Bezpieczni na drodze. Wyniki konkursu WORD
6 grudnia w Zespole Szkół w Grabowcu uroczyście podsumowano XI Edycję Konkursu Plastycznego "Bezpieczni na drodze".

W konkursie uczestniczyło ponad 300 dzieci ze 102 szkół z całego regionu. Najciekawsze prace konkursowe ozdobiły  kalendarz WORD Zamość na 2019 rok. Ale laureatami zostali wszyscy. W nagrodę otrzymali plecaki, kalendarze WORD oraz kamizelki odblaskowe, które ufundował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu. 

W uroczystości podsumowania XI edycji Konkursu "Bezpieczni na drodze" uczestniczyli laureaci  i goście z całego regionu, m.in: bp Marian Rojek – ordynariusz diecezji zamojsko-lubaczowskiej, Michał Zdun – dyrektor Departamentu Polityki Transportowej i Drogownictwa przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie, Piotr Błażewicz – dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu, Stanisław Grześko – starosta powiatu zamojskiego.

Imprezą towarzyszącą rozstrzygnięciu konkursu było uroczyste otwarcie Gminnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. 

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe