Zamość: Patrykowi trzeba pomóc. Charytatywny turniej w święta

  • 09.12.2018, 15:43 (aktualizacja 11.12.2018, 08:41)
  • red.
Zamość: Patrykowi trzeba pomóc. Charytatywny turniej w święta
Stowarzyszenie Dawcy Uśmiechu – Smile Donors wraz ze Stowarzyszeniem Zamojskie Centrum Wolontariatu organizują „Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski – Razem z Patrykiem pokonajmy białaczkę!”. Turniej odbędzie się 26 grudnia na hali OSiR w Zamościu ul. Królowej Jadwigi 8.

Podczas rozgrywek będą zbierane pieniądze, które później będą 5-letniemu Patrykowi Chmielowcowi. Chłopiec pilnie potrzebuje tego wsparcia, kosztownego i intensywnego leczenia.

Patryk jest wesołym i radosnym chłopcem z głową pełną pomysłów. Chętnie uczy się alfabetu i lubi sport - piłkę nożną. Ulubionym jego piłkarzem jest Robert Lewandowski. Wszystkie plany i marzenia musiały zostać odłożone w czasie… gdy jednego z czerwcowych dni 2017 roku padła niespodziewana diagnoza - ostra białaczka limfoblastyczna.

Patryk aktualnie cały czas przyjmuję chemię. Dzięki wysiłkowi lekarzy i rodziców jest nadzieja na powrót do zdrowia. Wszyscy wierzą, że uda się Patrykowi wygrać z chorobą, niestety potrzeba do tego środków materialnych, które tak szybko się wyczerpują...

Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski dla Patryka odbędzie się 26 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu w godz. 8-20.

Więcej na facebooku: Razem z Patrykiem pokonajmy białaczkę.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe