Zamość: Palili marihuanę, gdy w drzwiach stanął dzielnicowy

  • 8.12.2018, 14:09
  • ak
Zamość: Palili marihuanę, gdy w drzwiach stanął dzielnicowy Fot. KMP Zamość
To się nazywa mieć pecha. 24-latek z Zamościa razem z 21-letnim kolegą akurat palili marihuanę, kiedy do drzwi zapukali dzielnicowi. Policyjny nos natychmiast wyczuł zapach narkotyku.

Działo się to w piątek (7 grudnia). Policjanci wybrali się do 24-latka, aby dostarczyć mu wezwanie do stawienia się w komendzie. Młody zamościanin otworzył drzwi i nie miał pojęcia, że w tym momencie wpakował się w kłopoty.

– Mundurowi wyczuli unoszący się z wnętrza mieszkania charakterystyczny zapach marihuany. Postanowili wiec sprawdzić, czy młodzieniec nie posiada środków odurzających – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Funkcjonariusze znaleźli paczkę po papierosach, a w niej foliowe zawiniątko z suszem roślinnym i lufką. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Policjanci od razu przebadali 24-letniego gospodarza oraz jego 21-letniego gościa na obecność substancji odurzających w organizmie. Wynik był pozytywny.

– Narkotyki zostały zabezpieczone, a młodzieńcy zatrzymani w policyjnym areszcie. Usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – podsumowuje zdarzenie Dorota Krukowska-Bubiło. 

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Michał
Michał 10.12.2018, 03:25
Brawa dla dzielnicowego, złapał Eskobara odciął największy szlak narkotykowy na Europę , żenada i wstyd to jest już chore
!!!
!!! 10.12.2018, 10:56
Chorzy to są ludzie zażywający niecodzienne produkty, a potem agresja i kuku na muniu
...
... 2 dni temu, 20:10
A po alkoholu to wszyscy są spokojni i w głowach to mają raj... Tak trzymać...
Lol
Lol 9.12.2018, 17:32
Akcja roku normalnie.. Patologia wsrod policji. Zamiast ich zostawic w spokoju z taka iloscia to smiech na sali. Statystyka idzie w gore bogu ducha winnych małolatow scigaja...
Paczkullus
Paczkullus 9.12.2018, 12:42
3 Lata, to chyba jakiś żart. POwinno być dożywocie. Dzięki bogu nikt nie zginął. Może niech Milicja pochwali się w oficjalnym komentarzu ile podczas tej bez wątpienia brawurowej akcji zabezpieczono tego środka odurzającego.

Dla porównania- tak wygląda 1 gram marihuany:
https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/14/d3/e8/5016b21ecee8b_o,size,969x565,q,71,h,45d4bb.jpg
Cpun
Cpun 2 dni temu, 10:35
To nawet nie jest jeden gram kolego :D to co w tym woreczku znaleźli to może 0.15g
CRS
CRS 9.12.2018, 03:56
Nagłówek zapowiada sensację jakby tego ze 2 tony znaleźli... Zawiniątko i 1g, od razu zamojskie ulice są bezpieczniejsze. Moze niech dzielnicowy zajmie się czymś poważniejszym...
420
420 8.12.2018, 22:08
Mam nadzieję, że w najbliższym czasie (tj. kilka lat) posiadanie tak śmiesznej ilości marihuany będzie w naszym kraju dozwolone. Mieć "nawalone" w papierach za taki wybryk to żart..
Szogun
Szogun 8.12.2018, 20:37
Gratulacje dla milicji.
Zabezpieczyli 0.5g.
Mam nadzieję że zostali przedstawieni do odznaczenia.
ziomeczek z tomaszowa
ziomeczek z tomaszowa 8.12.2018, 17:29
Hahaha Wow Uratowali świat przed zniszczeniem a tak ogólnie to nie mieli prawa przeszukania bez nakazu ku***wy inaczej ich nie nazwać ;)))
!!!
!!! 10.12.2018, 10:58
Uratowali nie jedną rodzinę przed zagładą, bo nawet marihuana robi, wcześniej czy póżniej, kuku na muniu
...
... 2 dni temu, 20:13
Xd jak nie wiesz czegoś na dany temat to się nie wypowiadaj
123
123 8.12.2018, 17:26
Przez takie coś policja niszczy życie innego człowieka, zastanówmy się nad tym naprawdę 😉
aron
aron 8.12.2018, 18:06
co pieprzysz ciulu.sam nie wiesz co gadasz.dobrze sie stalo ze to owno znalezli.a co dzialeczki ci szkoda.
Glupicpun
Glupicpun 2 dni temu, 10:34
Weź *** scisnij wary. Nie wiem czy to prowo czy jaki ***? Dlaczego nie zamykają typa co wraca na*** do domu i leje żonę i dzieci. Nie nawidze *** takich anonimowych niedoinformowanych czlowieczkow co myśli że ma 48 lat i *** wszystko wie najlepiej.
Slots
Slots 8.12.2018, 17:08
Bohaterowie normalnie.
Xyz
Xyz 8.12.2018, 16:19
Wow. Temat pełen sensacji. Niepozdrawiam

Pozostałe