Zamość: Piękna nasza Polska cała - przedszkolaki ze Słoneczka to wiedzą (ZDJĘCIA)

  • 08.12.2018, 11:30
  • red.
Zamość: Piękna nasza Polska cała - przedszkolaki ze Słoneczka to wiedzą (ZDJĘCIA) Fot. Przedszkole Słoneczko
Zamojskie przedszkole Słoneczko zrealizowało projekt edukacyjny "Piękna nasza Polska cała", przygotowany z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Jednym z elementów programu edukacyjnego było zadanie przygotowania potrawy regionalnej, będącej wizytówką regionu zamojskiego. Można było korzystać z przepisów babci albo dziadka.

Dzieci w domach, wspólnie z rodzicami albo dziadkami wykonały potrawy, a później prezentowały je w przedszkolu, gdzie zorganizowano degustację. Podczas zabawy dzieci mogły poznać także strój ludowy regionu zamojskiego, w który były ubrane panie wychowawczynie.

red.

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe