Ukraiński pedofil zatrzymany w Zosinie

  • 07.12.2018, 13:03 (aktualizacja 07.12.2018, 13:13)
  • ak
Ukraiński pedofil zatrzymany w Zosinie Fot. NOSG
Za przestępstwo seksualne wobec nieletniej Ukrainiec był poszukiwany przez niemiecką policję. Wpadł na przejściu granicznym w Zosinie.

Cudzoziemiec przekraczał polsko-ukraińską granicę w ostatnią środę (5 grudnia). Chciał wjechać do Polski, ale podczas odprawy w Zosinie okazało się, że jest poszukiwany przez europejskie organy ścigania, dlatego funkcjonariusze straży granicznej natychmiast go zatrzymali.

– 30-letni obywatel Ukrainy był poszukiwanego przez niemiecki wymiar sprawiedliwości  w związku z podejrzeniem, iż dopuścił się przestępstwa na tle seksualnym wobec osoby nieletniej – informuje Dariusz Sieniczki, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

W tej chwili cudzoziemiec pozostaje w dyspozycji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Czeka go postępowanie związane z ekstradycją do Niemiec.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe