Szachiści z gminy Mircze na podium w szachowym turnieju

  • 09.12.2018, 08:00
  • ak
Szachiści z gminy Mircze na podium w szachowym turnieju Fot. UG Mircze
Świetnie wypadli reprezentanci szkół w gminie Mircze podczas Powiatowych Igrzysk SZS w Szachach. Zawody odbyły się w Kozodawach.

Ekipa reprezentująca Publiczną Szkołę Podstawową im. Bolesława Prusa w Mirczu zajęła na szachowym turnieju drugie miejsce. Na ten sukces zapracowali: Mateusz Łoś, Aleksander Leśniak, Wiktoria Zielińska, Kacper Zieliński i Kacper Kusiak. Z kolei drużyna szachistów ze szkoły w Szychowicach zajęła trzecie miejsce. Grali w składzie: Jakub Wieleba, Mateusz Lewicki,Julia Szabat i Martyna Siekirda.

Dodatkowo puchar otrzymał najlepszy zawodnik turnieju Mateusz Łoś z Mircza i najlepsza  zawodniczka turnieju  z Szychowic Martyna Siekirda. Oboje nie przegrali żadnego pojedynku.

Opiekunem drużyn z Mircza i Szychowic jest nauczyciel wychowania fizycznego Waldemar Klajda.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe