Tomaszów Lubelski: Olimpijskie awanse uczniów Bartosza

  • 8.12.2018, 16:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Olimpijskie awanse uczniów Bartosza Fot. pixabay.com
Zespół Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim będzie miał swoich przedstawicieli w okręgowych etapach dwóch olimpiad przedmiotowych: historycznej i cyfrowej.

Po eliminacjach, które odbyły się w listopadzie już wiadomo, że w olimpiadzie historycznej tomaszowskie liceum będą reprezentować: Adrian Madej i Gabriela Mielnicka (opiekun Leszek Pienkos) oraz Aleksandra Malec, Damian Kiszczuk oraz Weronika Bondyra i Patryk Przednowek (opiekun Tomasz Mikszyc).

Uczniom Bartosza udało się też odnieść sukcesy w olimpiadzie cyfrowej. Znaleźli się w gronie 290 uczestników etapu drugiego. Szkołę z Tomaszowa Lubelskiego reprezentować w nim będą: Agata Mróz i Oskar Zwolak. Oboje uczniów do konkursu przygotowuje Robert Wojciechowski.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe