Zamość: Recytacje z dynamitem w ZDK (WYNIKI)

  • 7.12.2018, 14:09
  • ak
Zamość: Recytacje z dynamitem w ZDK (WYNIKI) Fot. ZDK
Sandra Litwińczuk z III Liceum Ogólnokształcącego im. C K. Norwida w Zamościu wygrała tegoroczną edycję "Recytacji z dynamitem". Konkurs odbył się w sobotę (1 grudnia) w Zamojskim Domu Kultury.

To była jubileuszowa, już 20. edycja Grudniowych Spotkań Recytatorskich "Recytacje z dynamitem". Uczestników konkursu oceniało jury, w którym zasiadły: Bożena Fornek, Małgorzata Mazur i Maria Wierzbicka. Ich zdaniem najlepiej zaprezentowała się uczennica III LO, którą przygotowywała do występu polonistka Eliza Leszczyńska-Pieniak.

Laureatami wyróżnień zostali: Mateusz Sagan, Ewa Bajka, Łucja Kiełbińska, Barbara Kwaśna, Barbara Michalczyk i Grzegorz Bartko.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe