Seniorzy z Telatyna na Andrzejkach w Jarczowie. Była niezła impreza (ZDJĘCIA)

  • 07.12.2018, 09:00
  • Materiał nadesłany
Seniorzy z Telatyna na Andrzejkach w Jarczowie. Była niezła impreza (ZDJĘCIA) Fot. UG Telatyn
Seniorzy z Gminnego Klubu Seniora w Telatynie na czele ze swoją przewodniczącą pHaliną Szczerbińską uczestniczyli w Integracyjnym Spotkaniu Andrzejkowym, które odbyło się w Samorządowym Ośrodku Kultury w Jarczowie, gdzie aktywnie działa Gminny Klub Seniora ,,Ostoja".

W spotkaniu, oprócz seniorów uczestniczyli także: wójt gminy Telatyn Dariusz Kozłowski, Sekretarz Gminy Jerzy Zawislak oraz Przewodniczący Rady Gminy Jarczów i zarazem Przewodniczący Klubu Seniora w Jarczowie Michał Patron.

Było wesoło i radośnie, tak jak to na Andrzejkach zwykle bywa. Seniorzy bawili się wyśmienicie. Był śpiewy, tańce i wspólne rozmowy. Gospodarze przygotowali dla swoich goście wiele atrakcji. Jedną z nich był pokaz udzielania pierwszej pomocy przygotowany przez Strażaków z OSP Jarczów. Seniorzy mogli dowiedzieć się jak postępować podczas zatrzymania krążenia, podczas zadławienia oraz obejrzeli pokaz pierwszej pomocy podczas wypadku drogowego. Nie obyło się także bez występów artystycznych. Jako pierwsi zaprezentowali się seniorzy z Telatyna na czele ze swoim kierownikiem artystycznym panem Kazimierzem Kowalczykiem. Specjalny program przygotowali również seniorzy z Jarczowa, którzy wystapili w specjalnie przygotowanych przebraniach.

Niezmiernie cieszy, że seniorzy są otwarcie na różnego rodzaju inicjatywy, wymianę myśli oraz wspólną integrację i zabawę. Jak podkreślają seniorzy z Telatyna ,,Warto się spotykać, być razem i wspólnie spędzać czas. Takie spotkania są niezwykle potrzebne, zwłaszcza w starszym wieku, kiedy starsi ludzie bardzo często czują się samotni. Dzięki Klubowi Seniora wreszcie to się zmieniło – spotykamy się, integrujemy i miło spędzamy czas."

 

Materiał nadesłany

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe