Zamość: Gwiazdy dla 14-letniego Adriana. Dziś wielki koncert charytatywny

  • 06.12.2018, 11:27
  • bw
Zamość: Gwiazdy dla 14-letniego Adriana. Dziś wielki koncert charytatywny ZRÓBMY POKÓJ DLA ADRIANA FB
VOX, zespół Jarzębina (znany z ''Koko, koko, Euro spoko), Tokarzewski i Matera oraz Adrian Makar - zwycięzca 7. edycji ''Mam Talent'' wystąpią dziś (6 grudnia) w koncercie charytatywnym Dobrych Aniołów ''Adrian, nie jesteś sam!''. Start o godzinie 17:00 w Klubie Batalionowym.

Adrian Kielar jest 14-letnim chłopcem, który niedawno przeszedł operację przeszczepu szpiku kostnego. Jednak by wracać do zdrowia, potrzebuje odpowiednich warunków, których brakuje w małym mieszkaniu razem z mamą, babcią i młodszym bratem. Rodzina nie mogła poradzić sobie finansowo z ogromnymi wydatkami na leczenie. 

Zaraz potem do pomocy ruszyli ludzie dobrej woli, którzy zawiązali społeczny komitet ''Zróbmy pokój dla Adriana''. Lokalni przedsiębiorcy użyczyli za darmo materiałów budowlanych, znajomi i politycy ze wszystkich ugrupowań włączyli się do działania, promując inicjatywę. I tak rozpoczęła się rozbudowa domu, specjalnie, by zapewnić godne warunki i możliwość powrotu do zdrowia dla Adriana. 

Podczas koncertu nie zabraknie wielu atrakcji. Będzie można zlicytować cenne przedmioty, koszulki sportowe, markowe ubrania, pamiątki i cenne gadżety. 

Wstęp wolny, jednak organizatorzy zachęcają do nabycia cegiełek (20 zł). Cały dochód z imprezy będzie przeznaczony na dokończenie budowy pokoju dla Adriana i wsparcie leczenia.  

 

/Projekt graficzny plakatu: Łukasz Zwolan cc/

bw

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe