Swojak Market

  • 04.12.2018, 11:02
  • bw
Swojak Market
Sieć sklepów Swojak Market istnieje od 20 lat i działa na terenie gminy i miasta Zamość. Firma zatrudnia 40 osób. Swojak Market zajmuje się handlem detalicznym prowadzonym w czterech sklepach naszego regionu, gdzie oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, przemysłowych, świeżych warzyw i owoców.

Atutem są tradycyjne lady z wędlinami i mięsem, firma stawia na produkty tradycyjne, regionalne i zdrową żywność. Od lat stali klienci cenią sobie jakość i świeżość produktów oraz profesjonalną i miłą obsługę.

Swojak Market wyrósł z rodzinnej firmy, gdzie oprócz sklepów prowadzona jest działalność związana z produkcją piekarsko-cukierniczą i gastronomią.

 – Misją firmy jest sprzedaż produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Jako firma lokalna chce elastycznie dostosowywać ofertę do potrzeb mieszkańców – przyznaje właściciel sieci sklepów Marcin Ćwik. 

Swojak Market współpracuje i wspiera lokalnych producentów, aby klienci mieli dostęp do dobrej żywności z naszego regionu.

Swojak Market angażuje się w działalność charytatywną, wspierając rzeczowo konkursy, imprezy, lokalne organizacje i inicjatywy oraz zbiórki. Firma jest otwarta na dalszy rozwój i poszerzanie asortymentu, by sprostać wymaganiom klientów. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe