Doradztwo i Reklama

  • 04.12.2018, 10:56 (aktualizacja 04.12.2018, 11:07)
  • bw
Doradztwo i Reklama
Firma Doradztwo i Reklama Sp. z o.o. została założona w 2013 roku. Ma siedzibę przy ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 4 w Zamościu. Zatrudnia 4 wykwalifikowanych pracowników.

Firma Doradztwo i Reklama Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zaobserwowane na rynku zapotrzebowanie na podmioty zajmujące się dotacjami Unii Europejskiej. Firma działa na terenie całego kraju.

Oferta firmy obejmuje wszystkie etapy związane z procesem pozyskiwania dotacji: od doradztwa przy planowaniu przedsięwzięć, znalezienia źródła finansowania, pomocy w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji projektowej, poprzez sporządzenie wniosku o dofinansowanie, przygotowanie dokumentów będących załącznikami do wniosku, aż do rozliczenia projektu. 

 Firma zajmuje się także reklamą - prowadzi działania informacyjno-promocyjne, ukierunkowane na pozyskiwanie klientów i rozpowszechnianie oferty wśród potencjalnych kontrahentów. Firmy rozpoczynające działalność, poprzez skuteczną reklamę mają możliwość stać się rozpoznawalnymi na rynku, a firmy już istniejące mogą ugruntować swoją pozycję rynkową.

  – Pierwsze lata działalności firmy to ciągły rozwój oraz poszerzanie zakresu świadczonych usług związanych z pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych. W ciągu kilkuletniej działalności firma odniosła wiele sukcesów w pozyskaniu dotacji na projekty o łącznej wartości przekraczającej 400 mln złotych i dlatego jest postrzegana jako rzetelny partner biznesowy – podkreśla Adolf Wituch, Prezes Zarządu Doradztwo i Reklama Sp. z o.o.

Firma angażuje się w wydarzenia w regionie, sponsoruje imprezy i przedsięwzięcia o charakterze kulturalno-artystycznym, takie jak: festiwale, przeglądy piosenek, wernisaże oraz imprezy sportowe.

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe