Rachanie: Seniorzy już trzy lata razem

  • 5.12.2018, 16:00
  • roh
Rachanie: Seniorzy już trzy lata razem
Powód do świętowania był podwójny. Andrzejki i trzylecie istnienia Klubu Seniora w Rachaniach.

Termin wybrano nie przypadkowo. To właśnie w andrzejkowy wieczór seniorzy z Rachań spotkali się po raz pierwszy trzy lata temu. Dlatego ten dzień obrali za swoje święto.

Do świętowania aktywnie włączyło się stowarzyszenie "Natura i my" z Rachań, którego członkowie przygotowali dekorację i pomagali w sprawnym przebiegu imprezy. Jak na urodziny przystało, była wspólna zabawa, tańce i śpiewy. Seniorzy przygotowali także okolicznościowy tort.

Klub Seniora w Rachaniach działa przy Gminnym Ośrodku Kultury pod opieką Zdzisławy Seńko. Liczy około 30 członków, głównie pań. Przewodniczącą klubu jest Danuta Nowak.

roh
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe