Hrubieszów: Jolanta Janiec laureatką Stypendium im. Olgi Rok

  • 01.12.2018, 15:03
  • ak
Hrubieszów: Jolanta Janiec laureatką Stypendium im. Olgi Rok Fot. MBP Hrubieszów Jolanta Janiec (na zdjęciu z lewej) odebrała nagrodę Stypendium im. Olgi Rok podczas Kongresu Bibliotek w Łodzi.
Jolanta Janiec z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie została jedną z sześciu tegorocznych laureatek Stypendium im. Olgi Rok. Nagrodę odebrała podczas Kongresu Bibliotek, który w połowie listopada odbył się w Łodzi.

Stypendium w Konkursie im. Olgi Rok jest finansowane ze środków funduszu, który w 2012 roku powstał z inicjatywy wnuczki Olgi Rok, bibliotekarki z Warszawy. Przyznawane jest, aby wspierać rozwój bibliotekarek z całej Polski, kobiet, które potrafią mobilizować siebie i innych do poszukiwania nowych rozwiązań, do przełamywania stereotypów.

Wśród sześciu tegorocznych stypendystek znalazła się Jolanta Janiec z MBP w Hrubieszowie. Jej praca i zaangażowanie zostały docenione już kolejny raz. Warto bowiem przypomnieć, że hrubieszowska bibliotekarka zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie Bibliotekarz Roku 2017, wygrała również konkurs Lubelski Bibliotekarz Roku 2017.

Jolanta Janiec jest bibliotekarzem, trenerem, animatorem kultury i pedagogiem. W zawodzie bibliotekarza pracuje od przeszło 20 lat.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe