Biłgoraj: One znają Herberta. Konkurs w bibliotece rozstrzygnięty

  • 30.11.2018, 14:00
  • ak
Biłgoraj: One znają Herberta. Konkurs w bibliotece rozstrzygnięty Fot. MiPBP Biłgoraj
2018 jest Rokiem Zbigniewa Herberta. Z tej okazji Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju zorganizowała poświęcony poecie konkurs. We wtorek (27 listopada) został rozstrzygnięty, a laureatki odebrały nagrody.

Zadaniem uczestników konkursu "Zbigniew Herbert – poeta intelektualny" było wypełnienie przygotowanych przez bibliotekarzy kuponów. Zgłosiło się 22 uczniów biłgorajskich szkół średnich.

Najwyżej ocenione zostały prace, które przygotowały: Aleksandra Powęzka, Kinga Zubala, Karolina Podolak, Karolina Pieczykolan, Justyna Łuszczak, Małgorzata Psiuk, Pola Rosłan i Weronika Brodziak. Wszystkie laureatki są uczennicami Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe