Gm. Zamość: Pamięci ofiar wojny. Odsłonięcie pomnika w Płoskiem

  • 02.12.2018, 10:00
  • ak
Gm. Zamość: Pamięci ofiar wojny. Odsłonięcie pomnika w Płoskiem
Na nadchodzącą niedzielę (9 grudnia) w Płoskiem zaplanowano uroczystość odsłonięcia pomnika w hołdzie dla pilotów i ofiar II wojny światowej.

Uroczystość rozpocząć się ma w samo południe mszą świętą. Bezpośrednio po niej odbędzie się program artystyczny w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Płoskiem. Pomnik zostanie odsłonięty, a zaraz po tej części uroczystości zaplanowano spotkanie wspomnieniowe w świetlicy wiejskiej.

Uroczystość organizują wspólnie: samorząd gminy Zamosć, sołtys i Rada Sołecka Płoskiego, miejscowa parafia, OSP i KGW w Płoskiem, GOK w Wysokiem oraz komitet budowy pomnika.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe