Piłkarki Suchowiczteam awansowały w turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

  • 28.11.2018, 15:00
  • ak
Piłkarki Suchowiczteam awansowały w turnieju "Z Podwórka na Stadion o… Fot. UKP Suchowiczteam
Siedem dziewczęcych drużyn piłkarskich wzięło udział w powiatowych rozgrywkach turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Najlepszą z nich okazała się reprezentacja UKP Suchowiczteam z Wólki Panieńskiej.

Zawody odbyły się w poniedziałek (26 listopada) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Wierzbie. W kategorii dziewcząt U-12 wzięły udział zespoły, które wcześniej triumfowały w rozgrywkach gminnych: SP Wierzba, SP Michalów, SP Krasnobród, SP Gorajec, SP Suchowola, Namysłowiaczek oraz UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska.

W finale spotkały się piłkarki z Suchowoli z podopiecznymi Wojciecha Suchowicza. Zawodniczki Suchowiczteam były zdecydowanie najlepsze, wygrały ten mecz 5:0 i to one będą reprezentować powiat zamojski na finałach wojewódzkich, które w marcu 2019 roku odbędą się w Międzyrzecu Podlaskim.

Skład zwycięskiej drużyny: Roksana Kozłowska, Aleksandra Bednarz, Marta Sierkowska, Martyna Nowosad, Oliwia Bzówka, Milena Skiba,Sara Sołtys, Alicja Krępińska oraz Jagoda Wróbel. Ta ostatnia zawodniczka była rekordzistką turnieju, bo zdobyła na nim aż 15 bramek!

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe