Salon Fryzjerski 4Men Barber Shop

  • 27.11.2018, 10:33
  • bw
Salon Fryzjerski 4Men Barber Shop
Salon Fryzjerski 4Men Barber Shop znajduje się przy ul. Piłsudskiego 35 i działa na rynku od 3 kwietnia 2017 roku.

Salon oferuje usługi dla panów w zakresie strzyżenia włosów, golenia brody i głowy brzytwą, profilowania brody oraz jej repigmentacji, czyli trwałej zmiany barwy brody. Z usług salonu korzysta także młodzież szkolna, a nawet maluchy. Wyposażenie wnętrza przypomina typowy, europejski barber shop z usługami tylko dla panów, co uwidacznia zewnętrzne oświetlenie w postaci barber poola – niebiesko-biało-czerwonego szyldu, który identyfikuje barberów na całym świecie. 

Salon cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży, która śledzi aktualne trendy fryzjerskie oraz panów-brodaczy, którzy mogą przyciąć zarost według upodobania i zadbać o jego pielęgnację. Salon odwiedzają panowie nie tylko z Zamościa, ale również z dalekich okolic, a w sezonie turystycznym z jego usług korzystają także goście zza granicy.

 – Pomysł na działalność powstał dzięki mojemu dużemu doświadczeniu w branży barberskiej zdobytemu za granicą, a gdy wróciłam tutaj, do Zamościa, stwierdziłam, że to dobry pomysł na biznes. Kocham swoją pracę i całym sercem poświęcam się jej, oddając jej mnóstwo czasu. To nie tylko praca, ale również wielka pasja, hobby oraz spełnienie marzeń. I tłumy klientów odwdzięczają się za to i pokazują, że po prostu warto – mówi Wioletta Błaszczak, właścicielka salonu. 

Salon doceniany jest nie tylko przez klientów, ale także branżę fryzjerską. Barber Shop zdobył nagrodę Złotych Orłów Fryzjerstwa 2018 i zakwalifikował się do grona najlepszych salonów fryzjerskich w Polsce.

W 2017 oraz 2018 roku salon fryzjerski 4Men Barber Shop zaangażował się w organizację juwenaliów studenckich PWSZ w Zamościu przygotowując studentów-modeli do wyborów mistera uczelni. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe