Zamość: Wyrok ws. nieobyczajnego zachowania. Na parkingu zdjął spodnie i...

  • 27.11.2018, 02:07 (aktualizacja 27.11.2018, 02:18)
  • roh
Zamość: Wyrok ws. nieobyczajnego zachowania. Na parkingu zdjął spodnie i...
Mężczyzna na jednym z parkingów na Nowym Mieście w Zamościu zdjął spodnie i zaczął sobie "robić dobrze". Został zatrzymany przez rodzica bawiących się obok dzieci. Za nieobyczajne zachowanie Sąd Rejonowy w Zamościu skazał mężczyznę wyrokiem nakazowym.

22 sierpnia tego roku, kilka minut po godz. 20 mieszkaniec Zamościa pracujący na ogródku przed domem zobaczył dziwnie zachowującego się mężczyznę. Stał on naprzeciwko parkingu i patrzył na bawiące się nieopodal dzieci. Jego 12-letnią córkę i jej dwa lata młodszego kolegę. Obywatel Zamościa postanowił go dyskretnie obserwować. W pewnym momencie dostrzegł, że mężczyzna spuścił spodnie i zaczął się onanizować.

Rodzic postanowił zareagować. Ujął mężczyznę na gorącym uczynku, a następnie przekazał w ręce policjantów.   

 

O szczegółach sprawy piszemy w najnowszym numerze Kroniki Tygodnia i e-wydaniu.

roh
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdziwiony
Zdziwiony 27.06.2019, 10:25
Mirku bój się koledzy dowiedzieli się
Xyz
Xyz 28.11.2018, 07:04
Nowe Miasto zgredzieje. Powinien mieć łeb roz***

Pozostałe