Frampol: Czyje to kociątko? Maluch błąkał się po ulicy Zamojskiej

  • 23.11.2018, 08:43 (aktualizacja 23.11.2018, 08:51)
  • ak
Frampol: Czyje to kociątko? Maluch błąkał się po ulicy Zamojskiej Fot. UMiG Frampol
Malutki, puchaty, wystraszony kotek błąkał się ostatnio po ulicy Zamojskiej we Frampolu. Może się zgubił? Trwają poszukiwania właściciela.

Kotek został znaleziony na początku tygodnia. Trafił do Urzędu Miasta i Gminy we Frampolu, gdzie znalazł się dla niego ciepły kąt i mleko. Maluch ma się świetnie, ale mieszkać tu na stałe nie może. Urzędnicy przypuszczają, że kotek po prostu się zgubił i być może ktoś go szuka.

Po zgubę można się zgłaszać w godzinach pracy urzędu. Więcej informacji pod nr tel.: 84 685 75 09.

Na adopcję czeka już jakiś czas niewielka suczka. Psinka jest bardzo przyjazna, lubi ludzi, spacery i zabawy. Zasługuje na to, by mieć dobry dom. Zainteresowani przygarnięciem jej powinni telefonować na numer kontaktowy: 662 419 277.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kowalik
kowalik 23.11.2018, 18:28
rudy obłudnik robi popelinę a w każdej wsi kilka kotków bieduje i nie ma opieki dla nich ,a tu proszę pijar wielki,wielka nierówność panie rudy,

Pozostałe