Zamość: Polska wygrana na fortepianie. Biblioteka Pedagogiczna zaprasza do konkursu

  • 24.11.2018, 09:03
  • ak
Zamość: Polska wygrana na fortepianie. Biblioteka Pedagogiczna zaprasza do konkursu Fot. pixabay.com
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół średnich powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego do udziału w regionalnym konkursie na „Wirtualne muzeum Ignacego Paderewskiego”.

Czasu na przygotowanie się jest bardzo wiele, bo termin nadsyłania prac to dopiero 8 marca 2019 roku. Zgłaszać się mogą dwuosobowe zespoły, które przygotują wirtualne muzeum opowiadające o Ignacym Paderewskim jako jednym z twórców odrodzonej Polski.  Jury wybierze i nagrodzi trzy najlepsze prezentacje. Przyznać może również wyróżnienia i nagrody specjalne.

Konkurs jest elementem przedsięwzięcia "Polska wygrana na fortepianie” dofinansowanego przez Fundację Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego w ramach programu „Bank Ambitnej Młodzieży”.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe