Biłgoraj: Pomogli na słodko. Charytatywna kawiarenka w ZSZiO

  • 24.11.2018, 08:00
  • ak
Biłgoraj: Pomogli na słodko. Charytatywna kawiarenka w ZSZiO Fot. pixabay.com
Aż 700 złotych udało się zebrać podczas kiermaszu ciast, który zorganizowało szkolne koło Caritas przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Cały dochód został przekazany na szczytny cel.

Akcja odbyła się w ramach programu Rodzina-Rodzinie. Pieniądze zebrane podczas kiermaszu w ZSZiO zostaną przekazane na konto Caritas Polska i wykorzystane na pomoc syryjskim rodzinom z pogrążonego w wojnie Aleppo.

W organizację charytatywnej kawiarenki zaangażowała się klasa I TG wraz z opiekunami Barbarą Sosnowską i Anną Brodaczewską. Całą akcję wspomogła również organizacyjnie Marta Maśko.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe