Tomaszów Lubelski: Odblaski są modne. Policyjny turniej rozstrzygnięty (ZDJĘCIA, FILM)

  • 21.11.2018, 15:06
  • ak
Tomaszów Lubelski: Odblaski są modne. Policyjny turniej rozstrzygnięty (ZDJĘCIA, FILM) Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim i Zespół Szkół w Suścu to drużyny, które w swoich kategoriach wygrały organizowany przez policję powiatowy turniej "Moda na odblaski" i wezmą udział w etapie wojewódzkim, który na początku grudnia odbędzie się w Lublinie.

Eliminacje odbyły się we wtorek (20 listopada) w siedzibie tomaszowskiej straży pożarnej. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje szkół podstawowych. Prezentacje uczniów były znakomite, a wybór zwycięzców bardzo trudny. Ostatecznie komisja zdecydowała, że w kategorii klas I-IV wygrywa SP nr 3 w Tomaszowie Lubelskim, a w grupie klas V-VIII drużyna z Suśca.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie dostały nagrody dyplomy i odblaski, których sponsorami byli wójtowie tomaszowskich gmin, starostwo i Urząd Miasta Tomaszów Lubelski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe