Tomaszów Lubelski: Po pierwszej sesji Rady Powiatu. Henryk Karwan starostą

  • 20.11.2018, 11:00 (aktualizacja 21.11.2018, 07:55)
  • ak
Tomaszów Lubelski: Po pierwszej sesji Rady Powiatu. Henryk Karwan starostą Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
Henryk Karwan (PiS) został w poniedziałek wybrany nowym starostą tomaszowskim. Przewodniczącym Rady Powiatu Tomaszowskiego jest zaś Adam Piasecki (PiS). Wyborów dokonano w poniedziałek, 19 listopada podczas inauguracyjnej sesji.

Przybyło na nią 19 z 21 nowych radnych, którzy uzyskali mandaty w ostatnich wyborach samorządowych. Nieobecni byli Tomasz Machalski (KWW Samorządowcy) i Paweł Mroczkowski (PSL). Wszyscy pozostali złożyli ślubowanie.

Przewodniczącym RP wybrany został Adam Piasecki, a wiceprzewodniczącymi Teresa Semczyszyn i Wiesław Cielica. Starostą tomaszowskim został na najbliższą, pięcioletnią kadencję Henryk Karwan, jego zastępcą Jarosław Korzeń, a członkami zarządu zostali: Katarzyna Gucz, Jacek Pawłucki i Jan Fila.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
M
M 20.11.2018, 17:57
Teraz robić porządek :)
Pełowiec
Pełowiec 20.11.2018, 13:19
Jak dyrektor zarządu dróg zostaje starostą to jest nadzieja na polepszenie stanu dróg w powiecie tomaszowskim... jadnak jest to tylko nadzieja i oby nie skończyło się tylko na tym. Chciałbym nadmienić, że w powiecie są także inne gminy niż Ulhówek.

Pozostałe