Nowy numer Kroniki Tygodnia już od wtorku w sprzedaży!

  • 19.11.2018, 19:30
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia już od wtorku w sprzedaży!
Już jest gotowa i od wtorku czekać będzie na Was nowa Kronika Tygodnia. Warto po ten numer sięgnąć, bo jak zawsze znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych, poruszających, a niekiedy bulwersujących tematów.

>>>> Powinni ją leczyć, a lekarz wypuścił pacjentkę do domu. Wcześniej przeprowadził jej krępujące badanie  tak, że intymne części ciała kobiety mogły zobaczyć inne osoby. Sąd zdecydował, że szpital z Zamościa ma za to zapłacić.

>>>> Ledwie wyszedł z więzienia i znów trafił za kratki. Antoni Cz. z gminy zatłukł psa w domu rodziców, a nad nimi się znęcał. Sąsiadom groził zabójstwem. 

>>>> Czytelnicy poprosili nas o interwencję w sprawie stanu technicznego szkół w Miączynie i Niewirkowie. Tam jest naprawdę źle.

>>>> Jeśli wszystko się powiedzie, większość z nas będzie mogła zapomnieć o samodzielnym wypełnianiu PIT-ów. Jak to możliwe?

>>>> Ruszyły remonty dróg z Kalinowic do Krasnobrodu oraz z Kotlic do Zubowic. Pójdą na to aż 30 mln zł!

>>>> W tomaszowskim szpitalu mogą już lądować śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. To tylko część inwestycji. Co jeszcze jest w planach?

>>>> Już rozpoczyna się nowa kadencja samorządu, a wciąż nie zawiązano koalicji w Radzie Miasta Hrubieszowa ani w samorządzie powiatowym.

>>>> Sprawca wypadku, w którym zginął biłgorajski fotograf i perkusista grupy No!Bruno!, a jego znajoma odniosła ciężkie obrażenia, staje przed sądem.

To tylko część tematów z tego numeru więcej znajdziecie w wydaniu tradycyjnym i e-wydaniu.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe