Myjnia parowa w Stawie Noakowskim

  • 20.11.2018, 08:23 (aktualizacja 20.11.2018, 09:49)
  • bw
Myjnia parowa w Stawie Noakowskim
Myjnia parowa Agnieszki Wal znajduje się w Stawie Noakowskim 100, przy trasie nr 837. Powstała w lipcu 2018 roku z rozszerzenia działalności firmy "Artykuły do produkcji rolnej".

- Pomysł zaczerpnęliśmy z Internetu. Zebraliśmy informacje, że w naszym regionie jest spore zapotrzebowania na myjnię parową i tego typu usługi. Ruszyliśmy w lecie tego roku i od razu okazało się, że ten pomysł to strzał w dziesiątkę i ma duże szanse na rozwój, szczególnie, że myjnie parowe są ekologiczne – podkreśla Agnieszka Wal, właścicielka firmy. 

W firmie zatrudnionych jest obecnie 6 osób, dzięki czemu oferuje szeroką gamę usług. Myjnia parowa oferuje pranie dywanów, tapicerki samochodowej, mebli tapicerowanych. Ponadto myjnia oferuje mycie samochodów i przygotowanie do sprzedaży, a także pranie dywanów, czyszczenie ogrodzeń i mebli tapicerowanych z możliwością dojazdu do klienta. 

 – Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny i możliwość zbierania punktów, które potem można wymieniać na nagrody. Dla stałych klientów przygotowaliśmy także atrakcyjne zniżki –  podkreśla Agnieszka Wal, szefowa myjni parowej. 

Co warto wiedzieć o myjni parowej? Choćby to, że mycie przy przy pomocy ekologicznej myjki oznacza mniejsze zużycie wody, a tym samym powstaje dużo mniej ścieków. Ale oszczędność wody to tylko jeden z atutów. Kolejnym jest możliwość usuwania trudnych zabrudzeń bez użycia środków chemicznych co pozwala zrezygnować z chemii czyszczącej, a to jest bardzo ważne podczas czyszczenia podatnych na uszkodzenia powierzchni. Brak takich środków ma także wielkie znaczenie dla alergików.   

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arkadiusz
Arkadiusz 15.10.2019, 09:00
Dlatego dobrą inwestycją jest zakup myjni Parowej Optima DMF. Ja używam do własnych celów jak również wykonuje usługę mycia klientom. Do zakupu myjni polecam firmę Parosystem
klient
klient 17.09.2019, 20:24
nie polcam.pranie foteli,tapicerki niedokladne,pozostaja zacieki.plastiki nie doczyszczone,blotniki nawet nie ruszone.za to cena z kosmosu.

Pozostałe